- Odwiedziny: 3105040
- Do końca roku: 235 dni
- Do wakacji: 42 dni
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Piątek, 2024-05-10
Imieniny: Antoniny, Izydory
Osiągnięcia w II półroczu roku szkolnego 2022/2023
Osiągnięcia w II półroczu roku szkolnego 2022/2023
Klasa |
Nazwisko i imię ucznia |
Konkurs, projekt…. biblioteka, sport…. |
Organizator |
Miejsce |
Klasy I - III |
||||
1a |
Chrabąszcz Nela |
wojewódzki konkurs plastyczny – „Moja Mama” |
Dom Kultury „ Zameczek ”w Kielcach |
II m-ce |
1a |
Zygan Zuzia Myca Adam Widowska Małgosia |
konkurs „Ptak Cudak z recyklingu”- |
Starostwo Powiatowe w Kielcach |
wyróżnienie |
2b |
Dzikowska Kinga Gliwińska Katarzyna |
konkurs ,,List do Mikołaja’’ |
|
II m-ce
III m-ce |
2b |
Fert Aleksandra Podsiadło Iga |
konkurs plastyczny ,,120 lat wieży górniczej w Miedziance’’ |
|
III m-ce II m-ce |
3a
3a
3b |
Krzeszowska Nikola
Snoch Nikola
Rusińska Zuzanna |
konkurs plastyczny „Zdrowa relacja to lek na szczęśliwą rodzinę" |
|
II m-ce
Wyróżnienie wyróżnienie |
3a |
Krzeszowska Nikola
|
Konkursie Plastycznym z cyklu „Zima w obrazach”, pod hasłem „Pomagamy zwierzętom zimą” |
|
Laureatka3 |
2a
3a |
Gruba Karol Kuchta Adam Papińska Magda
Woźniczka Igor Iljin Miłosz Garbat Bartosz |
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia |
Centrum Edukacji Szkolnej |
Laureaci |
1c
3b |
Krzysztofek Mila Krzesaj Zuzanna
Maja Waldheim Bartosz Krzysztofik Antoni Latyševič
|
Gminny Turniej Gier i Zabaw |
|
III m-ce |
3b |
Gęglawy Nikola Gil Ola |
konkurs plastyczny –„Wiosenny bukiet” |
|
I m-ce |
3a 3b |
Łucja Picheta Zuzanna Szymoniak Nikola Snoch Maria Żmijewska |
VI Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych PZS w Chęcinach |
Zespół Szkół Powiatowych w Chęcinach |
I miejsce |
Klasy IV - VIII |
||||
8b |
Nartowska Hanna |
II etap Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych |
Kuratorium Oświaty Kielce |
udział |
8b |
Bielecki Damian |
II etap Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych |
Kuratorium Oświaty Kielce |
udział |
8a |
Szydłowski Ziemowit |
II etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych |
Kuratorium Oświaty Kielce |
udział |
8c |
Półkoszek Oliwier |
II etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych |
Kuratorium Oświaty Kielce |
udział |
8a |
Witczyk Antonina Nosek Karina |
Uczestnictwo w konkursie Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (ESA) Olimpiada ESA 2023 |
ESA - edukacja |
udział-II etap |
8b
|
Król Wiktoria Wróbel Nikola Popek Maja Nartowska Hanna Chudyka Amelia Nowak Gabriela Miernik Zuzanna Glita Maria |
Uczestnictwo w konkursie Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (ESA) Olimpiada ESA 2023 |
ESA - edukacja |
udział-II etap |
8c |
Chwastek Kacper Rusiecka Julia |
Uczestnictwo w konkursie Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (ESA) Olimpiada ESA 2023 |
ESA - edukacja |
udział -II etap |
8a |
Pawłowska Zuzanna |
Uczestnictwo w konkursie Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (ESA) Olimpiada ESA 2023-FINAŁ |
ESA - edukacja |
Finał |
8a |
Picheta Zofia |
Konkurs fotograficzny ”Geologiczne zakątki Powiatu Kieleckiego w obiektywie”. |
Starostwo Powiatowe |
II |
8a
2a
3a |
Szydłowski Ziemowit
Kuchta Adam
|
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia |
Centrum Edukacji Szkolnej |
Laureaci
|
4c
6b
4a |
Szklarek Małgorzata – przyroda Bęben Kornelia – j. angielski Furczyński Mikołaj – historia |
Ogólnopolskie olimpiady przedmiotowe Olimpus Sesja Wiosenna 2023 |
OLIMPUS Warszawa |
Laureaci |
8a |
Ziemowit Szydłowski |
VII Wojewódzki Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych |
Kuratorium Oświaty Kielce
|
finalista |
6a 6b 5a 4b
|
Mateusz Radomski Bartłomiej Niebudek, |
I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2010 i młodsi Mała Piłkarska Kadra Czeka 2023 14.06.2023
7 m-ce w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2010 i młodsi Mała Piłkarska Kadra Czeka 2023 w Zamościu 11-13 lipca 2023.
|
LZS Kielce LZS Warszawa - finał Ogólnopolski |
Finaliści |
6a |
Niebudek, Radomski, Skowerski, Woźniczko, Bednarz, Zawadka, Łużniak |
I miejsce w województwie w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Mała Liga Piłki Ręcznej 27 kwietnia 2023
|
Fundacja Vive Serce dzieciom oraz Fundacja Vinci |
I m-ce |
6a 8c |
Radomski, Wojciechowski, Stelmaszczyk, Krajewski. Długosz, Krzemiński, Kamiński, Nawój, Jaworski, Łysak, Zapała |
Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych O PUCHAR DYREKTORA ZPO W BOLECHOWICACH 14.04.2023 |
|
I m-ce |
|
|
Turniej Piłki Ręcznej Plażowej - Świętokrzyska Plażowa Piłka Ręczna: 15.06.2023 |
KO Kielce ZPR Kielce |
I m-ce |
8c 8a 8b 6a |
Krajewski, Długosz, Krzemiński, Nawój, Jaworski, Łysak, Stańczyk Piotr, Stańczyk Oskar, Niebudek Radomski |
Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta w Chęcinach w Wolicy rocznik 2008 i mł.
|
Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny |
I m-ce |
5a |
Karwas Julia, |
Historyczny Konkurs o Hugonie Kołłątaju |
ŚCDN |
wyróżnienie |
6a 4c |
Blady Katarzyna, Blady Karolina |
Prezentacja o Stanisławie Karkoszce |
CKiS Chęciny |
udział |
5b |
Nartowska Aleksandra, Zygarowicz Maria |
Udział w I Olimpiadzie Historycznych Gier Planszowych |
IPN |
udział |
6b
|
Walkowicz Jakub, |
Mała liga piłki ręcznej |
Fundacja Vive Serce Dzieciom |
I m-ce |
6b |
Walkowicz Jakub, Antoni Krzeszowski |
I miejsce Gminny Turniej Piłki Nożnej , I miejsce Turniej Piłki Nożnej Mała Piłkarska Kadra Czeka |
Gmina Chęciny LZS Kielce |
|
6b |
Kornelia Bęben
Karolina Możdżan |
Laureatka Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych Olimpus sesja wiosenna z j.angielskiego 12 m-ce Laureatka Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych Olimpus sesja jesienna z biologii 14 m-ce |
Olimpus Warszawa
|
Laureatki |
8c |
Półkoszek Oliwier |
IV Wojewódzki Konkurs z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych |
Kuratorium Oświaty Kielce |
laureat |
8a |
Charaziak Antoni
Charaziak Stanisław |
Gminny Konkurs Praktycznej Nauki Języka Angielskiego |
SP Bolmin |
II miejsce
III miejsce |
8c |
Grabka Szymon |
II etap kuratoryjnego konkursu z języka polskiego |
Kuratorium Oświaty w Kielcach |
udział |
8b |
Król Wiktoria Nowak Gabriela |
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego w Zespole Szkół Powiatowych w Chęcinach |
Zespół Szkół Powiatowych w Chęcinach |
I miejsce |
6b |
Smardzewska Maja |
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego |
|
II m-ce |