Wszyscy dbajmy o środowisko i czystość okolicy!!!

W tegorocznej akcji Sprzątania Świata wzięli udział uczniowie klas 4-6 wraz ze swoimi wychowawcami. Jak zwykle była to niezwykła lekcja ekologii...

W ciągu zaledwie dwóch godzin, śmieciami porzuconymi przy drogach i w lesie, zapełnionych zostało kilkadziesiąt worków!frownfrownfrown
I znów powraca pytanie: dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią zebrać czy wywieźć odpadów we właściwy sposób w miejsca do tego przeznaczone, w których zostaną zutylizowane? Szkodzenie przyrodzie jest przecież szkodzeniem sobie samym... Po raz kolejny więc apelujemy: wszyscy dbajmy o środowisko i czystość okolicy! Dla siebie i przyszłych pokoleń!
zutylizowane? Szkodzenie przyrodzie jest przecież szkodzeniem sobie samym... cry