• Odwiedziny: 3091957

Imieniny: Jaropełka, Marii

„Laur Michała Anioła” w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła dla naszej szkoły

W dniach 3-4 października 2018 r. odbył się Kongres Edukacji Przyszłości. Obejmował  dwa ściśle powiązane ze sobą wydarzenia: Kreatywnie i Innowacyjnie w Edukacji oraz Atelier Przyszłości – Doradztwo Edukacyjno-Zawodowe.

Pierwszy dzień Kongresu poświęcony był promocji nowatorskich rozwiązań z dziedziny dydaktyki i technologii w realizowanym procesie edukacyjnym. Stworzona została płaszczyzna wymiany doświadczeń ekspertów, dydaktyków i praktyków z całej Polski.

Ważną częścią tego dnia był Finał i Gala Ogólnopolskiego Konkursu „Laur Michała Anioła” w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła.

Do konkursu zakwalifikowane zostały 63 szkoły/placówki oświatowe z 10 województw.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała nominację w konkursie na innowacyjną i kreatywną placówkę.

W drugim dniu Kongresu Atelier Przyszłości – Doradztwo Edukacyjno-Zawodowe przedstawione były doświadczenia osób, instytucji odpowiedzialnych za podejmowanie skutecznych działań w tworzeniu sprawnie funkcjonującego doradztwa edukacyjno-zawodowego.