Projekt "Moje kompetencje - Twój sukces" PO WER 2.10

Projekt pn. „Moje kompetencje - Twój sukces” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Celem projektu jest poprawa w okresie od 05.2017 r. do 02.2019 r. na terenie całej Polski, z naciskiem na województwa: dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie, funkcjonowania i zwiększenia wykorzystania systemu wspomagania 744 szkół i przedszkoli w zakresie kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy (ICT, matematyczno-przyrodniczych, języków obcych), nauczania eksperymentalnego, właściwych postaw (kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej) oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia poprzez przeszkolenie i doradztwo dla 248 osób pracujących w instytucjach wspomagania szkół.